نکات، اسپانگرام و پاسخ های NYT برای جمعه، 12 ژوئیه

작성자 Kellye
작성일 24-09-18 09:49 | 5 | 0

본문

نکات و پاسخ های امروز NYT Strands
اعتبار: نیویورک تایمز به دنبال نکات، spangram و پاسخ های Strands پنجشنبه هستید؟ شما می توانید آنها را اینجا پیدا کنید:
نکات، Spangram و پاسخ‌های ForbesNYT برای پنج‌شنبه، 11 ژوئیه، جمعه است—TGIF!—و در راهنمای Wordle من که همیشه به معنای دو برابر امتیاز برای جمعه 2XP است. می بینید که ما "Private-enterprise Wordle" را در آنجا بازی می کنیم. من چیزی مشابه برای Strands ندارم. من شک دارم که با نحوه ساختار و گلزنی این بازی کاملاً کار کند.
علاوه بر این، من فقط هر سه هفته یک بار برای Strands راهنما انجام می دهم و امروز، متأسفم که بگویم، آخرین روز من تا پایان ماه است.
من به شدت از Strands لذت برده‌ام، مخصوصاً وقتی که مثل امروز دشوار است. بیایید آن را انجام دهیم!
نکته امروز رشته چیست؟ به آرامی حرکت کنید! فقط پس از اشاره برای پازل Strands امروز، من نشان خواهم داد که کلمات پاسخ چیست.
نکته رسمی برای پازل Maroon امروز: پیشنهاد خودکار
در اینجا یک سرنخ موضوعی اضافی وجود دارد که به شما کمک می کند تا راه حل را راهنمایی کنید.
اطلاعات بیشتر از ForMFORBES ADVISORبهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده سال 2024 توسط کوین پین مشارکت‌کننده بهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5 درصدی سال 2024 توسط Cassidy Horton مشارکت‌کننده پاسخ‌های رشته‌های امروزی چیست؟ هشدار اسپویلر! تا زمانی که برای یافتن پاسخ های Strands امروز آماده نشده اید، بیشتر از این به پایین صفحه پیمایش نکنید.
قبل از اینکه پاسخ‌ها را نشان دهم، برای هر کلمه نکاتی را ارائه می‌کنم، اگرچه این یک رشته بسیار آسان بود، به خصوص اگر در قلب شما جوان هستید. در اینجا دو حرف اول هر کلمه آمده است تا بتوانید ابتدا آنها را حدس بزنید:

* CH
* EQ
* AC
* OU
* بنابراین
* سابق
* CA
Spangram امروز قبل از اینکه همه کلمات را فهرست کنیم، Spangram امروز را به شما می گویم و به شما نشان می دهم که در کجای شبکه قرار دارد.
این آخرین هشدار اسپویلر شماست!
Spangram Strands امروز است. . .
کارمدل
در اینجا Spangram در شبکه قرار دارد:
اسپانگرام امروز
عکس صفحه: Erik KainAll Today's Strands Answersاگر به کمک بیشتری نیاز دارید، بقیه کلمات را دریافت کنید. . . اسپویل های زیر
در اینجا لیست کامل کلمات آمده است:

* شارژر
* EQUINOX
* توافق
* Remote
*روح
* کاوشگر
رشته های امروزی
اسکرین شات: Erik KainToday's Strands Partitioning من امروز فوراً موضوع را دریافت کردم، EQUINOX و Battery charger را که انگار چیزی نبودند، گرفتار کردم. بعد spangram، CARMODELS را پیدا کردم و Fit in را جمع کردم. احساس خیلی خوبی نسبت به خودم داشتم تا اینکه به دیوار آجری که نیمه پایینی شبکه بود برخورد کردم. من واقعا مبهوت بودم هیچ چیز شبیه مدل ماشین نبود. من مجبور شدم از یک اشاره استفاده کنم و این باعث شد که من Psyche (چه نام مدل ماشین احمقانه ای است) و سپس دوباره گیر کردم. مغز من نمی توانست این حروف را مرتب کند! تذکر دوم من را برگرداند و از آنجا Explorer درست جلوی چشمانم تحقق یافت. من شخصا یک تویوتا 4 رانر دارم. وسیله نقلیه فوق العاده!
امروز با Strands خود چطور عمل کردید؟ در توییتر و فیس بوک به من اطلاع دهید.
حتماً وبلاگ من را برای راهنمای روزانه Wordle و همچنین سایر نوشته های من در مورد برنامه های تلویزیونی، راهنماهای پخش جریانی، بررسی فیلم ها، پوشش بازی های ویدیویی و موارد دیگر بررسی کنید. ممنون که سر زدید
من را در توییتر دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید. Erik KainFollowingمن در مورد برنامه های تلویزیونی مانند Family Of The Dragon، The Witcher، The Rings Of Power، Unknown Things، Yellowjackets، Rift و بسیاری دیگر می نویسم. من همچنین فیلم‌ها، بازی‌های ویدیویی، کتاب‌های کمیک و رمان‌ها را پوشش می‌دهم که عمدتاً در ژانرهای فانتزی، علمی-تخیلی، ترسناک و ابرقهرمانی هستند. برخی از بازی های ویدیویی مورد علاقه من برای بازی و نوشتن عبارتند از Morose Souls، Elden Ring، Name Of Duty، XCOM، Great deal Effect، Titanfall، The Witcher و بسیاری دیگر از بازی های اکشن، RPG و شوتر. فیلم های مورد علاقه من عبارتند از شجاع دل، تندر استوایی، آرسنیک و توری قدیمی، فهرست شیندلر و بسیاری دیگر که نمی توان در اینجا فهرست کرد. من اغلب در مورد "جنگ های فرهنگ پاپ" و چگونگی تأثیر تغییر ارزش های فرهنگی بر هنر و سرگرمی ما بحث می کنم. من گفتگو و مناظره عمیق را به مسابقه فریاد زدن ترجیح می دهم و از خوانندگانی از هر طبقه و هر زمینه مذهبی و سیاسی استقبال می کنم تا در این گفتگو شرکت کنند. ممنون که خواندید!">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you have any questions about in which and how to use اخرین اخبار خودرویی ایران, you can get hold of us at our own web site.

댓글목록 0

등록된 댓글이 없습니다.