кімнің мекені жақсы - кімнің мекені жақсы авторы

작성자 Nicole
작성일 24-07-24 21:02 | 40 | 0

본문

 
 
 
 
 
 

 
 
кімнің мекені жақсы - кімнің мекені жақсы авторы [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Кімнің мекені жақсы?» мәтінінің авторы С.Жүнісов. 18. Ыстық жазық даладан тағы ілгері жүріп, шалшық суға кез болды 19. Қара бұлт үйіріліп, артынша қатты жауын жауды. 20. Оқушыға барып сұрақ қояды. 1. «Кімнің мекені жақсы?» мәтінінің авторы кім? 2. Мәтіндегі кейіпкерлерді ата. 3. Құмырсқа, құрбақа, тышқан үшеуі жолға шығады. Олар жолға неге шықты деп ойлайсын? 4. Сәкен Жүнісов, Әбіш Кекілбаев, Баубек Бұлқышев прозасы, ҰБТ, Қорытынды аттестаттау және 4, 9 және 11-сыныптарға арналған ОЖСБ сынақтарына дайындықтың онлайн жаттықтырғыш құралы. iTest – қазақ және орыс тілдеріндегі 20. Сабақтың тақырыбы: Кімнің мекені жақсы? Сабақтың мақсаты: 1.Оқушыларға мәтіннің мазмұнын меңгерту. 2.Оқушылардың ойлау қаблетін дамыту, сөздік қорын молайту,өз бетімен ізденуге талпындыру. Сонымен дүниедегі ең бір жақсы мекен, жайлы қоныс – әркімнің өз мекені, өз жері екен. Сәкен Жүнісов. 3. Сызбаны пайдаланып автор туралы әңгімеле. 4. Сонымен, бізге таныс үш кейіпкер жақсы мекен, жайлы қоныс тапты ма? 5. Мәтіндегі соңғы сөйлемді дауыстап, қайталап оқы. 6. С. Жүнісовтің «Кімнің мекені жақсы?» мәтініндегі негізгі ойдың басталуын, жалғасуын, аяқталуын тап. 7. Мәтін неше бөлімнен тұрады? Әр бөлімге ат қой. Жүнісовтің алғашқы кітапшасы 1959 жылы балаларға арналған «Сонарда» деген атпен шыққан. Одан кейінгі жылдарда да жазушының «Сақау бәтеңке», «Кімнің мекені жақсы. Сабақтың тақырыбы: Сәкен Жүнісов Кімнің мекені жақсы? Сабақтың мақсаттары: 1. Білімділік. Сәкен Жүнісовпен таныстыру. Әңгіменің мазмұнын ашу. 2.Дамытушылық. Ш. Кімнің мекені жақсы? Мақсаты: Мәтіннің мазмұнын ашу. Әр жәндіктер мен жануарлардың өз мекендерін қалай жақсы көретінін түсіндіру. Оқушылардың танымдық ойлау қабілеттерін дамыту. Халық жазушысы Қазақстан Мемлекеттік сыйлыған иегері. «Кімнің мекені жақсы» «Шәркей» т.б. кітабы. Ә)Оқулықпен жұмыс: «Құмырсқа» тобына 1-ші бөлім «Құрбақа» тобына 2-ші бөлім «Тышқан» тобына 3-ші бөлімді оқыту. Мәтінмен жұмыс а)Талдау-жинақтау. 1. Олар қайда оралды 2. Өз мекеніне келіп не істеді? Сонымен, балалар ең бір жақсы мекен, жайлы қоныс қай жер екен? ә)Рольге бөліп оқу. Сергіту сәті Мультижазбадағы көрініс арқылы би қимылдарын жасау. Ойын: «Тілші және оператор» Факт жасау стратегиясы. Тілші келіп әр тор мүшелеріне сұрақ қояды,топ мүшелері жауап береді,оператор қойылымға түсіреді. «Құмырсқа» тобына: Өзі тар,өзі қараңғы,өзі қауіпсіз ненің мекені? Өз мекенің туралы әңгімеле. 2 сынып әдебиеттік оқу Кімнің мекені жақсы? (2тоқсан №42 сабақ) 19,761 views 325 Dislike Share Save Бастауыш сынып 46.1K subscribers Монтаж және идея авторы: Дуйсенбиева. Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Қоршаған орта Сабақ тақырыбы: Кімнің мекені жақсы? Оқу мақсаттары: 2.2.3.2 Жоспар/ иллюстрацияны негізге алып мазмұндау/ үзіндісін мазмұндау/сахналау. Сабақ мақсаттары: Жоспар немесе иллюстрация бойынша мазмұндау, сахналау. Сабақ барысы: Сабаққа оқушыларды психологиялық тұрғыдан дайындау «Кім тапқыр?» ойыны. Сабақтың тақырыбы: Кімнің мекені жақсы? Сабақтың мақсаты: 1.Оқушыларға мәтіннің мазмұнын меңгерту. 2.Оқушылардың ойлау қаблетін дамыту, сөздік қорын. Оңтүстік Қазақстан облысы. Мақтарал ауданы. Асықата кенті. «Жеңіс» мектеп – гимназия». Коммуналдық мемлекттік мекемесі. Пакизеева Әсия Сапарқызы. Кімнің мекені жақсы." 2 сынып атты Сабақ жоспары, пәні Бастауыш сынып. Ұстаз тілегі сайтынан жүктеп алыңыз. Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ. Сабақтың тақырыбы: Кімнің мекені жақсы? Сабақтың мақсаты: 1. Білімділік: Оқушыларға мәтіндегі негізгі ойды өздеріне таптырып, өз ойын өз сөзімен жеткізе. Микрофон ұстаған жүргізуші өзі қалаған оқушыға барып сұрақ қояды. 1. «Кімнің мекені жақсы?» мәтінінің авторы кім? 2. Мәтіндегі кейіпкерлерді ата. 3. Кімнің мекні жақсы» мәтіні бойынша 1 бөлімді баяндау 2.Қайталау мақсатында сауалнама жүргізу 1. «Мен оның күнін сүйем,түнін сүйем» деп басталатын өлең жолдарының авторы кім? 1 топ автор рөлінде болып, мәиіннің бірінші бөлігін дауыстап оқиды. Басқа топтар авторларға осы бөлім бойынша сұрақтар қояды. «Ойлай білетін адам сұрақ қоя. Кімнің мекені жақсы? Мақсаты: Мәтіннің мазмұнын ашу. Әр жәндіктер мен жануарлардың өз мекендерін қалай жақсы көретінін түсіндіру. Оқушылардың танымдық ойлау қабілеттерін дамыту.

дом 50 ремикс тик ток, дом 50 speed up металлосклад астана прайс, металлосклад темиртау контакты жыйды жазылуы, қазақша сөздердің дұрыс жазылуы қарағанды политехникалық колледжі, политехнический колледж караганда стоимость обучения 7 канал адрес, 7 канал смотреть онлайн samsung store app, samsung pass




арест счета судебным исполнителем проверить
кепшік аспабы
жаңаевропалық ғылым
туз кубков и туз жезлов
түн туралы мақал

.
==============================================================

~~~~~ қазақстандағы жылқы тұқымдары ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록 0

등록된 댓글이 없습니다.